Apartamenty przy Parku

Gotowa inwestycja w centrum Wieliczki. Umów się na prezentację.

opis inwestycji

Apartamenty Przy Parku to atrakcyjna inwestycja zrealizowana w dynamicznie rozwijającej się części Wieliczki. Przy ul. T. Kościuszki znajdują się osiedla, sklepy, biura, restauracje, a w pobliżu zlokalizowany jest także Park im. A. Mickiewicza oraz centrum sportowe Solne Miasto.

Dogodna infrastruktura drogowa umożliwia łatwy dojazd do Krakowa zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Wybór apartamentu inwestycyjnego w tej lokalizacji to korzystna propozycja dla osób zainteresowanych ulokowaniem kapitału w nieruchomości z dużym potencjałem.
 

Dlaczego warto?

• W ofercie apartamenty inwestycyjne w kameralnym, 3-piętrowym budynku.

• Szeroki wybór lokali: 2- oraz 3-pokojowych o zróżnicowanych powierzchniach: od 29 do 49 m2.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

• Poza apartamentami w budynku zaplanowano niezbędne pomieszczenia dla obsługi lokatorów.

najbliższa okolica

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Wielicki
Gmina
Wieliczka
Miejscowość
Wieliczka
Ulica
Kościuszki
Etap prac
zrealizowana
Linia telefoniczna
Liczba budynków
1
Liczba lokali
23

zalety inwestycji

Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Domofon
Udogodnienia dla inwalidów
Parking zewnętrzny na terenie
Ogrzewanie gazowe - wspólna kotłownia

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Autobus
Bazarek
PKP
Przedszkole
Niska zabudowa
Bank/bankomat
Żłobek
Policja
Plac zabaw
Kolej podmiejska
Przychodnia
Centrum
Szkoła

zapytaj o szczegóły

Copyrights © Nowe Miejsce Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.