Browar Kleparz

Nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza.

opis inwestycji

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

Nowo powstałe budynki zostaną połączone podziemnym parkingiem, w którym będzie znajdować się 80 miejsc postojowych oraz 38 komórek lokatorskich. Historyczna część Browaru Kleparz wyposażona będzie w wyjątkową strefę relaksu dla mieszkańców, bawialnię dla dzieci, siłownię oraz salę kinową. Na terenie inwestycji powstaną także lokale usługowe o powierzchni od 31,74 m2 do 214,69 m2. Zróżnicowane wielkości lokali sprawdzą się zarówno pod działalność handlową, usługową, jak i biurową.

najbliższa okolica

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Krowodrza
Ulica
Zbożowa
Etap prac
zrealizowana
Linia telefoniczna
Liczba budynków
3

zalety inwestycji

Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Antresola
Patio
Ogrzewanie miejskie
Recepcja
Wideofon
Ochrona
Ogrodzenie
Udogodnienia dla inwalidów
Hala garażowa
Monitoring
Wózkownia
Komórki lokatorskie

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Lotnisko
Autobus
Tramwaj
PKP
Przedszkole
Niska zabudowa
Bank/bankomat
Żłobek
Plac zabaw
Przychodnia
Szkoła

zapytaj o szczegóły

Copyrights © Nowe Miejsce Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.