ESSENSE Baltic Resort

ESSENSE Baltic Resort w Dziwnowie

opis inwestycji

Pierwszy etap budowy naszego resortu obejmie 3 segmenty, w których znajdzie się łącznie 211 apartamentów. Aparthotelowy charakter naszego projektu sprawia, że jest to doskonały wybór inwestycyjny, a klucze do pierwszych mieszkań będziecie mogli odebrać już w 2025 r.

Budujemy w otoczeniu natury – licznych lasów, parków i Zatoki Wrzosowskiej. Całoroczny charakter naszego resortu sprawi, że nie będziecie się musieli martwić brakiem pogody, która nad polskim morzem potrafi być bardzo zmienna. Już w kolejnych etapach budowy naszego resortu powstaną budynki z lokalami usługowymi oraz udogodnieniami takimi jak baseny, jacuzzi, sauny, sala do squasha, siłownia czy plac zabaw dla dzieci.

Dzięki temu poczujecie komfort płynący nie tylko z odpoczynku, ale również stabilności inwestycji Waszego kapitału.

najbliższa okolica

Ta nadmorska miejscowość wprost emanuje spokojem i harmonią płynącą z natury. W najbliższym otoczeniu znajduje się woda: od północy Morze Bałtyckie, od południa zaś Zatoka Wrzosowska.

Sama miejscowość oferuje odwiedzającym wachlarz atrakcji. Zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli korzystać między innymi z licznych szlaków rowerowych, również szlaku Velo Baltica, który wiedzie od Świnoujścia do Ustki, terenów spacerowych, promenady nadmorskiej czy otwartych obiektów sportowych. Na miłośników sportów wodnych czekają liczne mariny z możliwością zwodowania skuterów wodnych i łodzi, a także spoty dla wind- i kite-surferów dostępne na Zatoce. Rodziny z dziećmi będą mogły natomiast wybrać się do Parku Miniatur i Kolejek, na mini golfa czy rejsy turystyczne, a wędkarze znajdą doskonałe miejsce na falochronach rzeki Dziwna, gdzie będą mogli łowić między innymi śledzie, sandacze czy łososie.

Jedno miejsce, w którym każdy może odpocząć po swojemu i poczuć się na prawdę dobrze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
kamieński
Gmina
Dziwnów
Miejscowość
Dziwnów
Ulica
Koniecznego
Położenie
POD MIASTEM
Etap prac
w trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]
Grudzień
Planowany koniec prac [rok]
2024
Linia telefoniczna

zalety inwestycji

Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Ogrzewanie centralne
Recepcja
Domofon
Ochrona
Hala garażowa
Parking zewnętrzny na terenie
Monitoring
Wózkownia
Komórki lokatorskie

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Autobus
Bazarek
Niska zabudowa
Bank/bankomat
Policja
Plac zabaw
Przychodnia
Basen
Morze
Jezioro
Park

zapytaj o szczegóły

Copyrights © Nowe Miejsce Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.