Osiedle Grabówki

GOTOWA INWESTYCJA

Wygodne i nowoczesne mieszkania 20 minut od centrum Krakowa

opis inwestycji

Oferujemy Państwu nową inwestycję, położoną w kameralnej i zacisznej lokalizacji. Osiedle składa się z 12 mieszkań w trzech dwulokalowych budynkach, w zabudowie bliźniaczej. Teren inwestycji w pełni ogrodzony z własną infrastrukturą oraz elementami małej architektury (w tym plac zabaw, stojaki na rowery, paczkomat). Na terenie osiedla zapewnione miejsca parkingowe naziemne dla właścicieli oraz parking zewnętrzny dla gości przed bramą wjazdową.

Inwestycja obejmuje 6 mieszkań parterowych, 3-pokojowych o powierzchni ok. 65 m2 z przydzielonymi dużymi ogródkami (ok. 50-80 m2) oraz 6 mieszkań dwupoziomowych, 5-pokojowych o powierzchni użytkowej ok. 145 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, dużym salonem z kuchnią, dwoma dużymi balkonami oraz mniejszymi ogródkami, również przypisanymi do każdego z mieszkań.

Wszystkie lokale posiadają liczne, duże przeszklenia zapewniające maksymalny możliwy dopływ światła dziennego; każdy z nich eksponowany jest na co najmniej  dwie strony świata.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Kraków
Gmina
Wieliczka
Miejscowość
Wieliczka
Dzielnica - osiedle
Grabówki
Ulica
Grabówki
Etap prac
w trakcie budowy
Planowany koniec prac [rok]
2023
Linia telefoniczna
Liczba budynków
3
Liczba lokali
12

zalety inwestycji

Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Ogrzewanie podłogowe
Wideofon
Ogrodzenie
Parking zewnętrzny na terenie
Indywidualne ogrzewanie gazowe

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Autobus
Przedszkole
Żłobek
Plac zabaw
Szkoła

zapytaj o szczegóły

Copyrights © Nowe Miejsce Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.